وبومتریک

وبومتریک

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد موفق شد در سال 2020، در رتبه بندی بین المللی وبومتریک ،  دو پله صعود کند. همچنین در سال 2020، دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در رتبه بندی بین المللی وبومتریک رتبه ی اول دانشگاه های آزاد اسلامی استان اصفهان، رتبه ی سوم کل دانشگاه های آز اد اسلامی و رتبه ی 41 ام دانشگاه های سراسر کشور را کسب کند.

 

وبومتریک

وبسایت اینترنتی رتبه بندی وبسایت های دانشگاهی Webometric بزرگترین مرکز آکادمیک رتبه بندی مراکز علمی، آموزشی و دانشگاهی است که از سال 2004 میلادی و در هر دوره زمانی 6 ماهه یک سنجش آزاد علمی، موضوعی، مستقل و رایگان توسط گروه سایبرمتریکس (شورای ملی تحقیقاتی اسپانیا) انجام می شود تا اطلاعاتی مطمئن، چند وجهی، کارآمد و به روزرسانی شده درباره عملکرد دانشگاه های سراسر جهان بر اساس حضور اینترنتی و تاثیر آن ها ارائه نماید.

این رتبه‌بندی بیش از 25.000 دانشگاه دنیا را بر اساس اطلاعات مبتنی بر وبسایت آنها تحلیل کرده‌ است. شاخص‌های وبومتریک به این دلیل بوجود آمده‌اند که میزان توجه موسسات را به نشر اینترنتی نشان دهد. این رتبه‌بندی هر ساله در تیرماه و دی ماه (January & July) بروز می‌شود.

 

 

 

 

 

logo22

 

 

نشانی: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، کتابخانه مرکزی، طبقه اول

ایمیل: ict@iaun.ac.ir

تلفن: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹

شما اینجا هستید: خانه وبومتریک