توسعه وب

توسعه وب

به عنوان  یکی از حامیان متن باز در میان دانشگاه های کشور، هم اکنون استفاده از سیستم های مدیریت محتوای متن باز و گسترش آن ها بر اساس نیازهای جامعه دانشگاهی در دستورکار این مدیریت قرار دارد. بهره گیری از وب سرورهای متن باز و سیستم های مدیریت محتوای متن باز، زبان های برنامه نویسی متن باز و پلتفرم های منطبق بر استاندارد های گنو، از سیستم عامل های سرورها تا برنامه نویسی گواه این قضیه است.

در وب سرورهای دانشگاه هم اکنون از آخرین نسخه های سیستم عامل های لینوکس که مطابق با ساختار شبکه انتخاب میگردند، استفاده شده و بروزرسانی آن ها به صورت خودکار از Repository های موجود در شبکه محلی دانشگاه انجام می گیرد که در نوع خود بی نظیر می باشد.

indexپلتفرم مورد توسعه برای مدیریت محتوای منتشر شده از سوی دانشگاه در اینترنت، سیستم Joomla می باشد که نسخه های بروز شده ی آن هم اکنون بر روی سایت های دانشگاه نصب می باشد. همچنین توسعه، بهینه سازی و بهره گیری کامل از امکانات پلتفرم های مدیریت محتوا به صورت جدی در این مدیریت دنبال می شود که منجر به استفاده کامل از این سیستم ها بدون نیاز به دریافت خدمات و پشتیبانی از شرکت های مختلف فعال در این حوزه گردیده است.

 

logo22

 

 

نشانی: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، کتابخانه مرکزی، طبقه اول

ایمیل: ict@iaun.ac.ir

تلفن: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹

شما اینجا هستید: خانه سـرویس ها توسعه و پشتیبانی نرم افزار توسعه وب