اطلاعیه ها و اخبار

اتصال سراسری به منابع علمی در خارج از دانشگاه ممکن شد

فناوری اطلاعات دسترسی به پایگاه های منابع علمی جهانی و کتابخانه دیجیتال دانشگاه، از طریق شبکه اینترنت در خارج از دانشگاه ممکن شد.

مهندس محمدرضا حبیب الهی، مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، در گفتگو با وبسایت دانشگاه اظهار کرد: با تلاش اداره ی شبکه و ارتباطات این مدیریت، امکان اتصال به پایگاه های علمی و کتابخانه دیجیتال واحد نجف آباد برای کلیه دانشجویان میسر شده است.

وی اظهار داشت جهت راه اندازی این سامانه از تجهیزات و سرورهای بسیار امن و پیشرفته استفاده شده است که در نوع خود در کشور بی نظیر است.

بر این اساس کاربران می توانند از طریق اتصال به آدرس https://e.vpn.iaun.ac.ir  و با استفاده از نام کاربری و رمز عبور اینترنت خود از منزل یا محل کار خود به شبکه داخلی دانشگاه متصل شوند.

مهندس سید یحیی حسینی رئیس اداره شبکه  و ارتباطات نیز در توضیح نحوه اتصال به این سامانه گفت: برای استفاده از این سامانه نیازی به ایجاد ارتباط VPN نیست و صرفا کاربران باید در مرورگر رایانه خود نشانی فوق را وارد نمایند. همچنین کاربران می توانند به مراجعه به صفحه کتابخانه و منابع علمی در وبسایت دانشگاه راهنمای این سیستم را مطالعه نمایند.

logo22

 

 

کلیه حقوق این وب سایت محفوظ است

نشانی: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، کتابخانه مرکزی، طبقه پنجم

ایمیل: ict@iaun.ac.ir

تلفن: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹

 twitter    instagram    Linkedin-Icon    telegram    apci-aparat  

شما اینجا هستید: خانه درباره ما اطلاعیه ها و اخبار اتصال سراسری به منابع علمی در خارج از دانشگاه ممکن شد